ElektroTÜRK Güç Sistemleri
  elektrotürk logo Jeneratör Jeneratörjeneratör
  • Jeneratör Ankara
  • Jeneratör
  • panoimalat

Satışını yapmakta olduğumuz Jeneratör Gruplarında kullandığımız tüm motorların ve diğer tüm ürünlerin yedek parçaları Orijinal olarak stoklarımızda bulundurulmaktadır. Yapılan periyodik bakım ve servis hizmetlerimizde orijinal parça kullanılmasına özen gösterilerek ürününüzün ömrü ve performansı devamlı koruma altına alınmaktadır. Tecrübeli bir kadro tarafından yönetilen ve eksiksiz olarak donatılmış; servis araçları ile hizmet veren servis ekibimiz, makinalarınızın tüm arızalarına yerinde hizmet verebilmek için eğitilmiştir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak iş kaybınızı minimuma indirmek üzere hareket eden tüm ekibimiz, arızalara zamanında ve hızlı müdahale edebilmek için mobil telefonlarla donatılmıştır. Servis ekiplerimiz tüm periyodik bakımları yapabilecek cihaz ekipman ve ilgili parçalara sahip olduğu gibi ayrıca sahada çıkacak tüm arızaları çözebilecek bilgi ve beceriye sahiptir.

Türkiye'nin jeneratör sektöründeki lider firması olmak için çalışanlarımız ve müşterilerimiz ile birlikte sürekli en iyi olanı arayacağız. Bu nedenle kalite politikamız; Kaliteyi sürekli yukarı taşımak amacıyla hizmetlerimizi, dolayısıyla müşteri memnuniyetini daima üst seviyede tutmak. Çalışanlarımızı, çözüm ortaklarımızı ve tedarikçilerimizi motive ederek çalışma kalitelerini yükseltmeye çalışmak. Öneri sistemi, sürekli iyileştirme, ekip çalışmaları ve eğitimler ile tüm çalışanlarımız arasındaki etkin iletişim ve gelişme arzusunu sürekli arttırmak. Müşterilerimizin, çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin birer üyesi olmaktan gurur duyacakları kurumsal bir yapı yaratmaktır.

jeneratör
 

Bize Ulaşın

 

Ürünler

 

Hizmetlerimiz

Jeneratör Tunahan mahallesi 218. Sokak 17636 ada 1. Blok No:31 4.Etap Eryaman/Etimesgut/Ankara   Jeneratör   Jeneratör Satış
Jeneratör satış 0532 134 44 04   A.G Panolar   Jeneratör Servis
Jeneratör Servis elektroturk@elektroturkgucsistemleri.com   O.G Ürünler   Jeneratör Yedek Parça
Jeneratör 0 312 395 93 70   UPS   Senkron Sistemler

elektrotürk facebook   elektrotürk twitter   elektrotürk linkedin
  Voltaj Regülatörü   Özel Projeler
  Solar Enerji Sistemleri    
  Kojenerasyon Santraller