ElektroTÜRK Güç Sistemleri
  elektrotürk logo Jeneratör Jeneratörjeneratör
  • Jeneratör Ankara
  • Jeneratör
  • panoimalat

HAKKIMIZDA


ELEKTROTÜRK Güç Sistemleri, yerli ve yabancı, alanında lider pek çok markanın bayiliğine sahip olmak ile birlikte, sürekli işbirliği içerisindedir. Türkiye‘nin dört bir yanına, yerli ve yabancı markalar ile işbirliği yapıyor olması sebebiyle, mümkün olan en hızlı şekilde hizmet götürmektedir.  Jeneratör başta olmak üzere, UPS (kesintisiz güç kaynağı), O.G. ürünler (orta gerilim ürünler), A.G. Pano (Alçak Gerilim Pano) , Solar Enerji Sistemleri, Voltaj Regülatörleri hizmet alanımız dâhilindedir.

ELEKTROTÜRK Güç Sistemleri, tecrübeli ekibi ile müşterilerine hızlı ve etkin çözümler üretmektedir. Pazar taleplerindeki değişiklikleri takip ederek en iyi şekilde karşılamak için ürün hattını sürekli güncellemektedir. Enerjinin dağıtımı, kesintisiz olması ve yedek enerji ihtiyacı çok önemlidir. Asıl olan bu ihtiyaçlara kalite ve yüksek performans ile birlikte cevap verilebilmesidir. Kalite ve yüksek performans arayışını bir diğer önemli konu olan kontrol ve kumanda kolaylığı takip eder. ELEKTROTÜRK Güç Sistemleri bu konuda piyasa standartlarını değiştiriyor. Yeni nesil Dijital, Dokunmatik ve Mikro İşlemci Kontrol Modülü ile fark yaratıyor. Klasik Jeneratör Market standartlarını aşan, orijinal LEROY SOMER, STAMFORD, MARATHON, GENTECH alternatör ve CUMMINS, MTU-MERCEDES, MITSUBISHI, VOLVO, JOHN DEERE, RİCARDO, WUXİ ve PERKİNS motor uygulamaları ve kaliteli hizmet anlayışını gözer önüne seriyor.

Son yıllarda yaşanan çevre kirliliği artışı ve aynı zamanda işletme maliyetlerinde yaşanan artışlar Jeneratör özelliklerinde de farklı beklentilere sebebiyet verdi. Jeneratör motorlarında yakıt tüketimi konusunda ihtiyaçlar ön plana çıkıyor bu durumda. ELEKTROTÜRK Güç Sistemleri, üstün teknoloji ürünü olan motorlar ve düşük yakıt tüketimi ile müşterilerine yüksek performans sunuyor. Müşterilerinin kesesini de düşünerek, çevreye ve doğaya saygısını sürdürüp, günden güne büyüyen bir enerji iş birliği hedefliyor.

Sınırlı ve dar alanlarda yüksek performans gerektiren enerji ihtiyacı günden güne artarken ELEKTROTÜRK, Kompakt motorlu Jeneratör ile çözüm yaratıyor. Bu gibi durumlar çağın ilerisinde ihtiyaçları göz önünde bulundurmanın önemini gösteriyor. Bu sebeple AR-GE çalışmaları son derece önemlidir ELEKTROTÜRK için. Sektörün lider ismi olma yolunda, müşteri memnuniyetini gözeterek sağlam adımlarla ilerliyor. Jeneratör başta olmak üzere, tüm hizmet kapsamı, hizmet noktaları, dinamik ve tecrübeli ekibi günden güne kendini geliştirmekte ve en kaliteli hizmet hedeflenmektedir.

 


jeneratör
 

Bize Ulaşın

 

Ürünler

 

Hizmetlerimiz

Jeneratör Tunahan mahallesi 218. Sokak 17636 ada 1. Blok No:31 4.Etap Eryaman/Etimesgut/Ankara   Jeneratör   Jeneratör Satış
Jeneratör satış 0532 134 44 04   A.G Panolar   Jeneratör Servis
Jeneratör Servis elektroturk@elektroturkgucsistemleri.com   O.G Ürünler   Jeneratör Yedek Parça
Jeneratör 0 312 395 93 70   UPS   Senkron Sistemler

elektrotürk facebook   elektrotürk twitter   elektrotürk linkedin
  Voltaj Regülatörü   Özel Projeler
  Solar Enerji Sistemleri    
  Kojenerasyon Santraller